לבחור ב- EMBRYO

מקצועיות • ניסיון • יחס אישי • זמינות • סיעור מוחות • מכשור מתקדם

במרפאה שלנו אנו מבצעים מגוון רחב של בדיקות אולטרסאונד מיילדותיות (שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מאוחרת, בדיקת התפתחות בטרימסטר השלישי להיריון), בדיקות אולטרסאונד גניקולוגיות (הדגמת אברי הרבייה, זיהוי ממצאים חשודים ועוד) מעקבי היריון מאלף ועד "טף", ייעוציים גנטיים ועוד.

בניגוד לבדיקות המבוצעות בקופות החולים, אנו מוכוונים להקדיש את מלוא הזמן לבדיקות המבוצעות ולהרחיב את הבדיקה מעבר לאיברים המחויבים על פי הנחיות משרד הבריאות (כגון עדשות העיניים, כיס מרה, מעיים, בדיקה מדוקדקת של הלב ועוד). אנו מתחייבים למקצועיות, ליחס אישי ואדיב וזמן מספק לבדיקה עצמה, לשאלות והסברים אחריה. את פנייך יקבלו רופאים בכירים בעלי ניסיון רב ומומחים בתחומם: אולטרסאונד, היריון בסיכון וגנטיקה. אנו עובדים בשיתוף פעולה על מנת לספק לך את השירות הטוב והמקיף ביותר.

בכל מקרה בו מתגלה ממצא חשוד או מום עוברי, אנו מבצעים דיון ומתייעצים על מנת לספק לך תמונת מצב מלאה לגבי משמעות הממצא, הצורך בבדיקות נוספות, אפשרויות תיקון או ריפוי והמלצות להמשך ניהול ההיריון. דלתות המרפאה תמיד פתוחות בפנייך לכל שאלה או ברור. בכל ספק או חשד לבעיה גם אם מתגלה בשלב מאוחר, נשמח תמיד להיות שם בשבילך.

במרפאה אנו משתמשים במכשור האולטרסאונד המתקדם ביותר המאפשר לנו לבצע מגוון בדיקות כולל בדיקות דופלר, תלת מימד וארבע מימד. בסיום הבדיקה תקבלי דו"ח ובו פירוט כל המערכות שנבדקו והאם הן נמצאו תקינות, צילומים, סרטונים ו-DVD של מהלך הבדיקה. כתלות בשיתוף הפעולה של העובר נשמח לספק תמונות תלת מימד וסרטוני 4 – מימד למזכרת.

מעוניינת להזמין תור? יש לך שאלות?
השאירי פרטייך בטופס ונחזור אלייך בהקדם.

זימון תור